Sklep rowerowy Lublin

Sklep rowerowy lublin prowadzony przez nas oferuje kompleksowe usługi związane z naprawą Twojego sprzętu. Możemy zmodyfikować kupowany rower przez wymianę elementów, które nie spełniają Państwa oczekiwań.

Przez krótki okres czasu działania nasz sklep zdążył zaskarbić sobie pokaźne grono stałych klientów, wśród których są zarówno profesjonalni zawodnicy jak i osoby rekreacyjnie uprawiające jazdę na rowerze.

.

Sklep rowerowy Lublin, pełna oferta:

  • dojazd
  • komis rowerowy
  • błyskawiczne naprawy
  • wycena przed reperacją
  • przejrzysty cennik

Naszym klientom oferujemy profesjonalny serwis rowerowy lublin prowadzony przez doświadczonych mechaników.. Tworzony przez sztab ludzi z wieloletnim doświadczeniem serwis jest gwarancją zadowolenia.

Jakie są zalety mobilnego serwisu rowerowego?

W Lublinie szczególną popularnością cieszą sie rowery miejskie. Aby wypozyczyc taki rower trzeba zarejestrować się na stronie internetowej i wpłacić odpowiednią ilość gotówki. Jeżeli potrzebujesz poradnika jak taki rower wypozyczyc to go udostępniamy dla Państwa pod tym adresem.

– dojezdzamy do klienta
– nie marudzimy
– oplata za dojazd i odbiór roweru to tylko 20zł

Oczywiście rowerowy Lublin – bo tak mozna nazwać to bardzo miasto mocno inwestuje w infrastrukture.  Ciągle rosnąca ilość dróg i ścierzek rowerowych skłoniła nas do otworzenia serwisu rowerowego

Szybciej i szybciej do przodu… ale bezszelestnie i komfortowo – tak powinien działać napęd w Twoim rowerze.

Do naszego serwisu możesz zgłosić się z każdym problem – od pękniętej dętki, po wymianę przerzutek lub przygotowanie nowego koła. Naszym celem jest przygotowanie roweru do bezpiecznej i komfortowej jazdy. Istnieje możliwość złożenia roweru według Twojego projektu na częściach nowych bądź używanych. Wiecej info znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Myjemy, czyścimy, smarujemy. Montujemy wszelkie akcesoria: bagażniki, błotniki, koszyki rowerowe oraz oświetlenie. Bezpłatny przegląd wykonywany jest po przejechaniu około 100km lub po max miesiącu użytkowania roweru licząc od daty zakupu. Czy to nie wystarczający powód, abyś sprawdził co mamy w asortymencie?

Dla nas najbardziej liczy się Państwa zadowolenie oraz satysfakcja z wyboru odpowiedniego sprzętu.

Gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *